Privaatsus

Tekstiilson OÜ e-pood aadressil https://tekstiilson.com/ (edaspidi Veebipood) on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavadest, sealhulgas millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame ja kliendi õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega.

Tekstiilson OÜ jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta. Veebipoodi kasutades, eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega.

ISIKUANDMETE VASTUTAV TÖÖTLEJA

Isikuandmete vastutav töötleja Veebipoes on Tekstiilson OÜ

MILLISEID ANDMEID ME KOGUME JA MIKS?

Isikuandmed on andmed, mida Veebipood kogub üksikisiku tuvastamiseks,  temaga ühenduse võtmiseks ja Veebipoest ostude sooritamiseks ja kauba kättetoimetamiseks.

Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul järgnevatel viisidel:

Kontaktandmete (sh teie nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress) esitamisel meie veebilehel  https://tekstiilson.com/

Veebilehe kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu

Ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes (e-pood võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi ja telefoninumbrit)

KUIDAS ME KASUTAME VEEBIPOES KOGUTUD ANDMEID?

Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele, võib veebipood sisestatud andmeid kasutada tarbijatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebilehte või teisi avalikke eesmärke.

Veebipood võib avaldada teavet kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Veebipoele teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandateks osapoolteks on Tekstiilson OÜ partnerid, kelle ülesanneteks on Veebipoe maksete vahendamine, Veebipoes müüdavate kaupade tarnimine, transport, veebilehe hooldamine, sisuhaldus, turundus.

Maksete teostamiseks, edastab Tekstiilson OÜ vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

KASUTAJA ÕIGUSED

Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid me Temast hoiame. Kasutajal on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Klient soovib oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke meiega ühendust veebilehel  https://tekstiilson.com/  märgitud kontaktandmete kaudu.

TURVALISUS

Veebipood omab vajalikke meetmeid, et kaitsta kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Siinkohal nõustute, et Tekstiilson OÜ ei ole vastutav mis tahes “varastatud” andmete interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud “vaheltlõigatud” andmete kasutamisest volitamata viisil.

VÄLISED LINGID

Veebipood võib kasutada linke, millede veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kui Te vajutate mõnele sellisele lingile suunatakse Teid meie veebilehelt edasi vastavat veebilehte omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma Tekstiilson OÜ kontrolli kolmandate osapoolte veebilehtede üle. Igaüks neist käsitleb eraldiseisvat andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuspoliitika viisi. Külastades mõnda sellist lehte, peaksite enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle veebilehe privaatsuspoliitikaga.

PRIVAATSUSPOLIITIKA TINGIMUSED JA MUUDATUSED

Kasutades Veebipoodi nõustute meie privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks Te meie veebipoodi kasutada. Tekstiilson OÜ jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal.

Veebipoe privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutab klient ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Kliendi jätkuv Veebipoe kasutamine näitab tema nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

KONTAKTANDMED

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust e-postiaadressil info@hansavarv.ee

 

Soovime meeldivat koostööd.

Tekstiilson OÜ